Bursa Klima Servisi

HİZMETİNİZDEYİZ

Klima ürünlerinin, uzun süreli kullanımlarda arızalar çıkarması kaçınılmazdır. Ancak bu istenmeyen durum düzenli bakımlarla kolaylıkla aşılabilir. Bizler, Bursa Klima Servisini kurarken vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını düşünerek detaylı araştırmalar ve incelemelerde bulunduk. Klima Bursa Servisi olarak klima kullanım alışkanlıkları, kullanım hataları ve tamir-bakım süreçlerini anlayarak bilinçli hizmet politikaları oluşturduk.

Klima Bursa Servisi, birçok markanın servisi olarak hızlı, yerinde ve uygun bütçeli bakım hizmetlerini sunarak mağduriyetleri çözmeyi amaçlayan bir markadır. Klima tamir-bakım hizmetlerimizin yanı sıra hizmetlerimizde sadece müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Bursa Klima Servisinin aynı gün içinde mobil ekipleri ile yerinde gerçekleştirdiği birçok ayrıntılı hizmeti bulunmaktadır.

Klima Servisi Bursa , aynı zamanda Türkiye çapında hizmetlerinde klimaların tamiri ile periyodik bakım hizmetlerini de gerçekleştirmektedir. Klima Servisi Bursa çalışanları nazik ve tam zamanında hizmet prensipleriyle ülkemizde örnek gösterilen başarılı hizmetlere imza atmaktadır. Gün içerisinde aksaklık yapan ya da çalışmayan klimaların acil bakımlarıyla ilgilenen Bursa Klima Servisi personeli garantili yedek parçaları temin ederek cihazlarınızın ömrünü uzatmak amacıyla eğitilirler.

Bursa Klima Servisi kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla dünya markalarının tamiri için en son teknolojik gelişmeleri takip eden bir kuruluştur. Klimaların arızalarında gönül rahatlığıyla, Bursa Klima Servisi‘nin 444 6 422 numaralı telefonunu Türkiye’nin her noktasından arayabilirsiniz. Bursa Klima Servisi, gerekli olduğu durumlarda parça değişimi konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Orijinal yedek parçaların temini ve montajı gibi aşamalarda her adım için müşteri onayını mutlaka alan Klima Servisi, cihazlarınızın ömrünü uzatmak amacıyla çalışmaktadır.

Klima bakım, tamirat ve parça değişimi konularında titizlikle çalışan Klima Servisimiz, tamamı diplomalı servis personeline sistemli eğitimler vererek, onların bilgilerini güncellemelerini sağlamaktadır. Hijyen şartları, nezaket, hitabet ve bilinçli tamirat konularında sürekli eğitilen Bursa Klima Servis kuruluşu çalışanları Bursa’ya yakışan, nitelikli ve kurumsal bir şirketi temsil ettiklerinin bilincindedir.

“Yüzdeyüz Güvence” hedefiyle çalışan Bursa Klima Servisi teknik araçlarıyla günün her saatinde, yerinde tamir-bakım-parça değişimi hizmetleri sunabilmektedir.

İletişim

444 4 956

0 850 840 66 88

0 224 443 19 15

0 224 443 19 17

bursa klima servisi

Klima Servisi olarak, elektronik klimaların her ayrıntısına vakıf olan firmamız hassas tamir hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Çağımızın en değerli hazinesi olan “zaman” konusunda titiz davranan Teknik Bakım Servisimizin çalışanları, müşterilerimizle nezaket kuralları çerçevesinde, sağlıklı iletişim kurarak klima sahiplerini yerinde ve zamanında hizmet ile takdir toplamaktadır.